REFERANSLAR
İLETİŞİM

Ürün Portföyümüz
İletişim
Yankı Otomatik Kapı Sistemleri

Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 5 No: 534 Okmeydanı-Şişli
İstanbul / Türkiye

Tel: 0(212) 222 37 15 Pbx
Fax: 0(212) 222 37 49
Gsm: 0546 2274937
Gsm: 0546 BARİYER

Email: info@yankioks.com
www.bariyers.com
www.parkking.com.tr


TERS YÖN ENGEL (TUZAK)
Motorlu Tuzak
 
İzinsiz araç girişinin hiçbir şekilde mümkün olmayacağı yüksek güvenliğe sahip elektromekanik sistemlerden biridir. Kapanın dişleri bir bütün halinde motor tahrikli olarak kapanmaktadır. İzinsiz giriş yapan araçların lastikleri yarılmak suretiyle araç durdurulmaktadır. Tahrik gurubu kapanın bir tarafında yer seviyesinin üzerinde kapan ile monoblok konstrüksiyon olarak üretilmektedir. Son derece gelişmiş mikroişlemci kontrollü elektroniği sayesinde her türlü kart okuyucu, parmak izi, uzaktan kumanda, buton vs. İle açma / kapama işlemi yapılabilmektedir. Optik göz, indüktif araç dedektörü, flaşör veya kırmızı-yeşil uyarı lambası gibi güvenlik aksesuarları bağlanabilir. Kapan birer metre modüler şekilde imal edilip maksimum 6 mt'ye kadar uzatılabilir, kullanılan delici dişler çelik döküm malzemeden 14cm. Yükseklikte ve 35mm.'den 18mm.'ye daraldıktan sonra incelerek sivrilmektedir. Kapan tamamen elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra ters yönden daha iyi farkedilebilmesi için yüksek performanslı reflektif bantlar yapıştırılmıştır. Kapan kapalı iken 20 ton aks yüküne dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Yerine montaj için 50 x 35 cm'lik yer açılır ve bu açılan yere tuzak betonlanarak montaj edilebilir.
 
   
Manuel Tuzak
 
Son kullanıcıların talebi dikkate alınarak üretilen manuel tuzaklar, otopark, site vb. yerlerde tek yön geçişe izin veren ters yönden girişlere asla izin vermeyen sistemedir.
3 bölgeden kauçuk destekli sessiz tuzak.
 
   
Zemin Üstü Tuzak
 
Yankı Otomatik Kapı Otomasyon Sistemleri dahilinde son kullanicilarin talebi dikkate alinarak üretilen Kolay kurulumlu ve uygun fiyatlarla yol (zemin) üstü ters yön tuzağı.
 
   

 

Referanslar
 


Ürünler Hızlı Menü

KOLLU BARİYER
NİCE WİLL WİDE BARİYER
BFT MOOVİ BARİYER
TEKERLEK KİLİDİ
HİDROLİK MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ
PARKKİNG KİŞİSEL PARK SİSTEMLERİ
 
 

             
Keyword : nice wide ve bft moovi bariyer , mantar bariyer , otomatik kapı hidrolik mantar bariyer , ponomatik mantar bariyer , kurtkapanı , kollu bariyer , bft bahce kapi motoru , Nice kapı motoru, hız kesici , kasis , bft deimos 700 surgulu kapı motoru , nice wide otopark bariyeri , nice ve bft bariyer kumandası , loop dedektör ve metal kütle dedektörü , dış bükey otopark aynası , PARKKİNG Kişisel Park Sistemleri , Tekerlek Kilidi , kilitli direkler
   
Copyright © Yankı. 2014-2019 Tüm Hakki Saklidir .
Desing By YANKI